Szanowni Państwo,
Jesteśmy młodą, prężną firmą zajmującą się profesjonalną obsługą księgowo – finansową. Nasz zespół składa się z czterech doświadczonych księgowych, świadczących kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości.
Propozycję współpracy kierujemy głównie do podmiotów prowadzących działalność z zakresu zarządzania nieruchomościami, spółdzielni mieszkaniowych oraz do wspólnot mieszkaniowych, samodzielnie administrujących swoimi zasobami. Oferujemy także możliwość pomocy prawnej, za pośrednictwem współpracującej z nami kancelarii. Nasza firma opiera się na naszej gruntownej wiedzy, doświadczeniu oraz wysokiej jakości pracy, którą pragniemy się z Państwem dzielić.Nasza oferta jest jednakże elastyczna, możemy ją dostosować do potrzeb każdego klienta w sposób przynoszący maksymalne zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług.

Każdy z naszych pracowników posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych. Swoje zadania wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy prawa. Naszych klientów reprezentujemy w Urzędach Skarbowych, a także w innych organach administracji publicznej zgodnie z udzielonymi pełnomocnictwami. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne, które w korzystny sposób wpływają na efektywność świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.
Dogodna lokalizacja biura pozwala na utrzymanie z nami stałego kontaktu. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Będziemy zaszczyceni mogąc działać dla zaspokojenia Państwa potrzeb, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą motywacją do dalszej pracy oraz rozwoju.

 logo_duze

BIURO:

ul. Wary

WSPÓLNA IZBA KSIĘGOWA
Agnieszka Goc

ul. Zachodnia 28
05-140 Izbica, Serock n.Narwią
NIP: 118-081-34-25, REGON: 146516450

Kontakt:
Agnieszka Goc
Kom. 604-900-750,
agnieszka.goc@izbaksiegowa.pl